הקאסה – הבית לאומנויות המסיבה, המקום המושלם ללימוד ריקודי היפ הופ, ברייקדאנס ואומנות התקלוט. מיטב המדריכים בישראל והמון אנרגיות, אז למה אתם מחכים?


  Categories

  20 היתרונות של הברייקדאנס

  f

  20 היתרונות של הברייקדאנס

  אם רק יכולנו לספור את כמות הפעמים שנשאלנו, “מה טוב בזה”, “איך ברייקדאנס עוזר לי או לילד שלי יותר מחוג אחר?” או “למה כדאי לי להתחיל ללמוד ברייקדאנס?”, היינו מדהימים אתכם במספרים.

  במיוחד עבורכם, ולאחר אינספור שאלות, החלטנו לרכז את 20 היתרונות הבולטים של עולם הברייקדאנס!

  שיפור אנגלית כשפה שניה:

  כן כן, לימודי ברייקדאנס גם מסייעים לנו להעמיק את ההבנה של השפה האנגלית, ככל שאנו לומדים יותר על הריקוד עצמו, על הטכניקות השונות, על התרבות, מכירים אנשים נוספים שמתעניינים בתחום ופשוט מתוך העיסוק בדבר!

  עולם הברייקדאנס רווי במונחים באנגלית, וככל שמתעמקים יותר בתחום, באופן אינטגרלי מבינים יותר על השפה האנגלית ומתרגלים אותה!

  פיתוח יצירתיות והבעה אישית:

  ברייקדאנס, לפני הכל, הוא ריקוד. וריקוד זו אומנות. כמו בכל אומנות, אנו מעודדים את התלמידים שלנו ומסייעים לפתח חשיבה יצירתית, דמיון רחב ויכולות אלתור אומנותיות.

  חיזוק הביטחון העצמי

  במהלך השיעורים, התלמידים שלנו לומדים לבצע תנועות מורכבות, המחזקות את היכולות הפיזיות והאתלטיות שלהם, ובמקביל את הביטחון העצמי.

  עם תרגילים פיזיים שאנו מתרגלים בשיעורים, אנו מחזקים גם את הביטחון שלנו לבצע את אותם תרגילים, את הדימוי העצמי שלנו ואת הביטחון ביכולות שלנו.

  יכולות חברתיות

   אם כבר עסקנו בביטחון עצמי, איך אפשר שלא להתייחס לפן החברתי – ביטחון עצמי לעתים מלווה ביכולות חברתיות גבוהות ובכישורים בינאישיים חשובים.

  התלמידים שלנו לא רק לומדים לבנות ביטחון עצמי, אלא גם ליצור שיח טוב יותר אחד עם השני, להתחבר על בסיס החיבה המשותפת לריקוד ולתחומים נוספים.

  כושר גופני

  התלמידים שלנו מתחילים בגיל צעיר לרכוש מיומנויות ספורטיביות ומפתחים כושר גופני המסייע להם בהיבטים בריאותיים רבים בחיים.

   ברייקדאנס הוא לפני הכל ריקוד, וריקוד אתלטי ביותר, המסייע לפתח יכולות אתלטיות וספורטיביות רבות.

   

  סיוע בהפרעות קשב וריכוז

  ריקוד הברייקדאנס מהווה פעילות אירובית מעולה, ומשלב בתוכו טכניקות אתלטיות ואירוביות רבות.

  השתתפות ילדכם בחוג ברייקדאנס עשויה לסייע לו במיקוד הקשב ובמקרים נוספים בחיים, עם פיתוח הכושר הגופני, הוצאת אנרגיות וניקוי המחשבות לפני למידה חשובה.

  הברייקדאנס כענף אולימפי (!)

  עולם הברייקדאנס התפתח למימדי ענק, עם תחרויות, חוגים ושיעורים מקצועיים, מפגשים מחתרתיים, סרטים ועוד!

  ב2024, הברייקדאנס מתוכנן להיות ענף תחרותי באולימפיאדה, כך שתוכלו בעתיד להתחרות ברמה התחרותית הגבוהה ביותר בעולם!

  חלק מתרבות ההיפ הופ

  ענף הברייקדאנס מתרחב בצורה מהירה, עוד ועוד רקדנים מצטרפים, לומדים ואף מתחרים! קיימות בארץ ובעולם תחרויות, והברייקדאנס מהווה חלק בלתי נפרד מתרבות ההיפ הופ העולמית. לימודי ברייקדאנס מהווים כניסה לעולם שלם של תרבות מעניינת ומהנה.

  ניתן להתחיל בכל גיל

  ברייקדאנס הוא סגנון ריקוד המיועד לאנשים מגיל 5 ועד 60!

  תוכלו להתחיל ללמוד ברייקדאנס בשלבים שונים בחיים, להכיר אנשים בגילכם הנהנים מהריקוד ולהיות חלק מקהילה אדירה של רקדנים ואומנים רבים!

  גם אם לא התחלתם ספורט מסוים בגיל צעיר ואתם רק רוצים לנסות, הזמן הנכון הוא עכשיו.

  אין צורך ברקע קודם

  בניגוד לתחומים רבים אחרים, אין צורך בניסיון קודם בברייקדאנס, ניתן להתחיל ללא ניסיון ולהצטרף לשיעורים בהדרכת המורים המעולים שלנו ולאט לאט להתקדם!

  ניתן לשלב עם כל תחום בחיים

  אחד היתרונות הבולטים בברייקדאנס – הוא לא מחייב להקצות לו זמן רב, הוא לא מפריע לשגרת חיינו וקל מאוד לשלב את שיעורי הברייקדאנס בשגרת חיינו, אם לאחר העבודה, במהלך הלימודים וכו’!

  פיתוח יכולת תחרותית

  ענף הברייקדאנס כבר ממזמן לא תחביב – עוד ועוד תחרויות קמות בכל רגע ולמעשה ניתן לגשת לתחרויות ברייקדאנס כיחידים או בקבוצות ולפתח יכולות תחרותיות, בשילוב עם האהבה לריקוד!

  קרוב לבית

  בשל הפופולאריות האדירה שהענף צובר – כיום, ניתן למצוא בית ספר ללימודי ברייקדאנס בכל עיר וברוב המקרים, יחסית קרוב לביתכם!

  דינמיות

  ברייקדאנס ניתן לתרגל גם לבד בבית, וגם יחד עם הקבוצה בשיעורי הברייקדאנס, כך תוכלו להשתפר ולהמשיך לתרגל גם מעבר למסגרת השיעורים!

  למידה עצמית

  כיום, ענף הברייקדאנס כל כך רחב בעולם, ניתן לשאוב מידע רב מאמצעי האינטרנט, מספרים ומהטלוויזיה וללמוד בעצמכם דרכים חדשות, טכניקות, סגנונות ואינספור שיטות ריקוד שמעניינות אתכם – כך שאם למדנו משהו מעניין בשיעור ותרצו להרחיב עליו, ניתן לעשות זאת במהירות ובקלות!

  שפה משותפת

  ברייקדאנס הפך לשפה משותפת ברחבי העולם, יש רקדני ברייקדאנס שרוקדים את אותם טכניקות שאתם תלמדו אצלנו בסטודיו! חוג הברייקדאנס מקנה לנו מעין “כרטיס כניסה” לשפה שאנחנו חולקים עם אנשים ברחבי העולם.

  ברייקדאנס כמקצוע

  מעבר לתחביב – ניתן להפוך את האהבה למקצוע, אם כרקדנים מקצועיים, כמדריכים, או כוריאוגרפים, עולם הברייקדאנס הוא תעשייה בלתי נפרדת מתרבות ההיפ הופ, והדבר מתבטא בתעשיית הקולנוע, המוזיקה, ואינספור תעשיות מקצועיות!

  בידול יוצא דופן

  עם כל הפופולאריות של התחום, לא הרבה אנשים מכירים רקדני ברייקדאנס מוכשרים.

  במסיבה, באירוע, או בכל מקום בו תוכלו להפגין את היכולות שלכם בריקוד, אתם תהיו מסמר האירוע.

  גמישות ויכולות אתלטיות

  ברייקדאנס הוא ענף ריקוד ייחודי, בכך שמקנה לעוסקים בו יכולות גמישות ואתלטיות, שהן לעתים הכרחיות לביצוע תרגילים וטכניקות מסוימות, גמישות ויכולות אתלטיות כמובן יקנו לכם יתרונות בתחומים רבים בחיים, מעבר להצלחה בריקוד הברייקדנס.

  הנאה

  אולי היתרון הפשוט והחשוב ביותר – ברייקדאנס זה כיף. כיף לרקוד, כיף להתבטא, כיף לעשות כושר וכיף ללמוד עוד דברים שלא ידענו! וזה הדבר הכי חשוב, מכל 20 היתרונות ששוחחנו עליהם, הדבר החשוב ביותר הוא שילדכם יהנה מהריקוד, וזו הסיבה העיקרית, למה להצטרף לחוג ברייקדאנס.

  רוצים גם?

  אנחנו מחכים לכם, הירשמו עכשיו ונציג הקאסה יתקשר אלכם בהקדם לתיאום שיעור ניסיון!

  שיחה עם נציג
  1
  יצירת קשר
  לשיחה עם נציג, לחץ על הכפתור מטה