הקאסה – הבית לאומנויות המסיבה, המקום המושלם ללימוד ריקודי היפ הופ, ברייקדאנס ואומנות התקלוט. מיטב המדריכים בישראל והמון אנרגיות, אז למה אתם מחכים?


  Categories

  התנתקו מהסמרטפון

  התנתקו מהסמרטפון

  טיפ להורים-

  כהורים, יש לכם תפקיד חשוב מאוד בחייו של ילדכם. הדברים שאתם עושים ואומרים מכוונים את התנהגותו של ילדכם, את הגישות והאמונות שלו בחיים. הדברים שאתם עושים מראים לילדכם כיצד עליו להתנהג. למשל, האופן שבו אתם מתמודדים עם רגשות כמו תסכול ולחץ משפיע על האופן שבו ילדכם מווסת את רגשותיו. מה שאתם אוכלים, כמות הפעילות הגופנית שלכם והאופן שבו אתם מטפלים בעצמכם כמה שעות אתם במסכים וההתמכרות לסמרטפון – כל אלה משפיעים על ילדכם.

  הטכנולוגיה החדישה הביאה איתה יתרונות חיוביים וחסרונות כמנטור להתפתחות אישית ומצליחנות אני ממליץ על אימוץ היתרונות החיוביים של הטכנולוגיה זה  ישמר ואף ישפר את הצלחתכם בהמון תחומים. הכירו בכך שאין לכם ברירה אלא לאמץ את הטכנולוגיה. התעניינו בחידושים ושמרן על ראש פתוח. ונסו להבין מה קיים בשוק ומה היתרונות.

  מצד שני הטכנולוגיה היא משרת טוב ואדון רע. הקדישו זמן כדי לחוות את מה שמתרחש לנגד עינכם. התנתקו מהסמרט-פון במהלך היום במיוחד ליד הילדים ותדחפו אאת הילדים להקדיש זמן לטלפון בצורה מוגדרת ומבוקרת ולמדו את הילדים לחוויות חוויות זה הרבה יותר חזק מהעולם הוירטואלי.

  טיפ למצליחנים! 

  כאשר אתם עושים משהו עשו זאת במיקוד מקסימאלי

  לכל סיפור הצלח!ה מופיע אדם אחד עם מטרה ממוקדת, גם כאשר מדובר בריבוי משימות ניתן להיות ממקודים בכל מטרה כשמבצעים אותה. כאשר אתם עושים משהו עשו זאת במיקוד מקסימאלי. שמשו דוגמא אישית, והימנעו להתעסק ולדבר בטלפון / במחשב בזמן שיחה עם אדם כלשהו/ משימה.

  שיחה עם נציג
  1
  יצירת קשר
  לשיחה עם נציג, לחץ על הכפתור מטה